اسباب بازی گربه

اسباب بازی گربه

0 دیدگاه 17 شهریور 1400 چاپ خبر بازدید: 178
اسباب بازی گربه
گربه ها بدون شک حیوانات شگفت انگیزی هستند که ارزش یک خانه و صاحب دوست داشتنی را دارند و می توانند فقط با مشاهده کارهای سرگرم کننده و دوست داشتنی برای صاحب خود آرامش خاطر به ارمغان بیاورند! اما چیزی که می تواند گربه را بیشتر شاد و در عین حال برای انسان مفید کند اسباب بازی های گربه است.

به گزارش پایگاه خبری "دامپزشک"، معاشرت با حیوان خانگی شما یکی از بهترین تسکین دهندگان استرس است و برخی از اسباب بازی می تواند هم سرگرم کننده و هم آرام بخش باشد.

البته ، یک اسباب بازی پیچیده برای گربه شما به سلامتی او کمک می کند ، زیرا می تواند گربه را به حرکت  تشویق کرده و حتی به او اجازه دهد تا با خیال راحت غریزه شکار خود را تمرین کند. قدم زدن در خانه و تمرکز بر روی یک شیء خاص که از آن لذت می برند، می تواند تأثیرات بسیار مثبتی بر سلامتی آنها بگذارد ، که دامپزشکان بارها این موضوع را ثابت کرده اند.

 ممکن است با اسباب بازی های رایج گربه مانند، لیزر ، میله پر یا اسباب بازی گربه سان آشنا باشید. اگر صاحب گربه هستید ، به خوبی می دانید که گربه ها چقدر سریع می توانند علاقه خود را به یک اسباب بازی ، حداقل برای مدتی ، اگر نه برای همیشه ، از دست بدهند.  گربه شما نشان می دهد که کدام یک از آنها را دوست دارد .

اگر یک گربه در فضای باز دارید که تمایل به تعقیب پرندگان و تعقیب سنجاب ها دارد،می تواند با ماهی های الکترونیکی رنگارنگ را در یک کاسه پر از آب، جایگزین آن بازی کند.به جرات می توان گفت که حیوان خانگی شما بسیار سرگرم کننده است که با پنجه های خود ماهی ها را می کوبد. گزینه دوم یک اسباب بازی واقعاً جذاب و تحریک کننده با سه خط برای سه توپ در رنگ های متضاد است.

اگر گربه شما ترجیح می دهد با میله پر بازی کند ، این اسباب بازی فلاتر اتوماتیک مطمئناً توجه کامل آنها را جلب خواهد کرد!

این اسباب بازی حرکتی پنهان ، بچه گربه فعال و باهوش شما را تشویق به پرش و بازی بدون تردید می کند!

 اتوماتیک بودن آن به شما امکان می دهد روی کار خود از راه دور یا هر کار دیگری که باید در خانه در حال حرکت انجام دهید تمرکز کنید ، در حالی که مطمئن شوید گربه شما در این مدت خسته نمی شود.

اگر به طور منظم با گربه خود بازی نکنید او دچار مشکلات رفتاری بسیار زیادی می ‌شود و پرخاشگر و مضطرب نیز خواهد شد.

گربه هایی که به اندازه کافی فعالیت فیزیکی انجام ندهند دچار مشکلات زیادی در جسم و ذهن شان می شوند.

پس باید وقتی این حیوانات را در منزل خود نگهداری می ‌کنیم نیازهایشان را نیز برآورده کنیم.

به این وب سایت رای دهید