آرامش اسب ها

آرامش اسب ها

0 دیدگاه 17 شهریور 1400 چاپ خبر بازدید: 143
آرامش اسب ها
برنامه (Inspire Equine Therapy Clearwater)اسب درمانی و کلیر واتر، به افرادی که مشکلات روانی دارند در طول همه گیری کمک می کند ، به عنوان جایگزینی برای گفتگوی درمانی سنتی از زمان شروع این همه گیری ، اضطراب بسیاری از مردم افزایش یافته است.

به گزارش پایگاه خبری "دامپزشک"، بر اساس نظرسنجی سرشماری ایالات متحده ، افراد مبتلا به اضطراب متوسط تا شدید از 7 درصد در سال 2019 به 37 درصد در سال 2021 افزایش یافته است. افراد مبتلا به افسردگی متوسط تا شدید از 7 درصد به 32 درصد افزایش یافته است.

ملیسا یاربرو ، تحلیلگر رفتار و مدیر اجرایی برنامه Inspire Equine Therapy در کلیرواتر ، می گوید: اسبها در لحظه زندگی می کنند ، بنابراین آنها در اینجا و اکنون زندگی می کنند "آنها اهمیتی نمی دهند که 10 دقیقه پیش چه اتفاقی افتاده یا 10 دقیقه بعد چه خواهد شد." او گفت که پس از یک سال و نیم از این همه گیری ، بسیاری از آنها اضطراب بی سابقه ای دارند و اسب های درمانی آموزش دیده می توانند کمک کنند.

او می گوید: ما در لحظه زندگی نمی کنیم ما لحظه ها را از دست می دهیم. اگر بتوانیم خود را با اسبها آشنا کنیم و با آنها کار کنیم و بر آنچه که در حال حاضر اتفاق می افتد تمرکز کنیم ، به کاهش این اضطراب کمک می کند. "

یاربرو از طریق برنامه های رایگان اسب درمانی خود ، به بسیاری از افراد دارای معلولیت ، به همراه معلولین و اولین پاسخ دهندگان مبارزه با PTSD کمک می کند. اما COVID-19 عوامل استرس زای جدیدی را به همراه داشته است. اسب ها می توانند این استرس ها را از طریق زبان بدن احساس کنند و می توانند به افراد کمک کنند تا آرام شوند.

اگر فکر نمی کنید اسب می تواند روحیه شما را بالا ببرد ، دوباره فکر کنید. وقتی حال بدی دارید ، می توانید یک اسب را در آغوش بگیرید، و آرامش را احساس کنید.

به این وب سایت رای دهید