گربه ها و بچه ها

گربه ها و بچه ها

0 دیدگاه 29 شهریور 1400 چاپ خبر بازدید: 182
گربه ها و بچه ها
افزودن یک حیوان خانگی جدید به خانواده شما هیجان انگیز است! گربه ها و بچه ها با نظارت والدین می توانند بهترین همراهان شوند. هر دو به رشد محیطی امن و دوست داشتنی برای رشد کودکان و حیوانات خانگی کمک می کنند.

به گزارش پایگاه خبری "دامپزشک"، والدین نقش مهمی در آموزش نحوه مراقبت از گربه به کودکان دارند. با نشان دادن یک مثال خوب و نشان دادن روش مناسب برای رسیدگی، فرزندان شما بهترین و مطمئن ترین روش ها را درک خواهند کرد. همچنین به قدردانی از گربه ها و ویژگی های منحصر به فرد آنها کمک می کند. برای کمک به شما در شروع ، ما روش هایی را برای آموزش فرزندان شما در مورد مراقبت از گربه و نحوه کمک به آنها به اشتراک می گذاریم.

آنچه باید بدانید

باید به بچه های کوچک توضیح دهید که گربه سانان مستقل هستند و گاهی اوقات ترجیح می دهند تنها باشند ،و کمتر اجتماعی هستند.

هنگام مراقبت از یک سگ ، کودکان می توانند در کارهای مهم مانند، پیاده روی روزانه و بازی های واکنشی همراهان خوبی برای هم باشند. جامعه آمریکا برای پیشگیری از ظلم به حیوانات ASPCAتوصیه بازی تحت نظارت با گربه برای کودکان سن پنج تا ده را آموزش می دهد. والدین همیشه باید اطمینان حاصل کنند که حیوانات خانگی غذا و آب دارند حتی اگر بچه ها مسئول انجام این کارها باشند.

همچنین می توانید از وقت میان وعده استفاده کنید تا فرزندان خود را درگیر مراقبت از حیوان خانگی خود کنید. به فرزندان خود بیاموزید که چگونه به گربه ها غذا بدهند.

پشتیبانی از بازی تعاملی با اسباب بازی

زمان بازی برای سلامتی و شادی گربه شما ضروری است. علاوه بر اینکه گربه خود را بلند کرده و حرکت می دهید، هنگام انتخاب اسباب بازی گربه ، به شخصیت حیوان خانگی خود و نحوه بازی آنها در بازی توجه کنید. 

همچنین ایده خوبی است که فرزندان خود را در مورد بازی با حیوان خانگی خود آموزش دهید. در اینجا چیزی است که آنها باید بدانند:

گربه ها موجودات عادی هستند و به یک روال عادی پایبند هستند. زمان بازی باید برای یکنواختی در هر روز در یک زمان مشخص انجام شود.

انجام فعالیتهای کوتاه در فواصل 15 دقیقه ای ، یک یا دو بار در روز توصیه می شود. این امر آن را قابل کنترل می کند اما برای سلامت روحی و جسمی حیوان خانگی شما نیز مفید است.

از فریاد زدن ، پریدن و دویدن خودداری کنید. با توجه به حساسیت گربه ها به سر و صدا و حرکت ، این رفتارها می تواند آنها را ناراحت یا بترساند.

 

حفظ ایمنی برای گربه ها و کودکان

گربه ها و بچه ها می توانند روابط دوستانه ای برقرار کنند ، اما حفظ ایمنی به عنوان اولویت اصلی بسیار مهم است. با نظارت مناسب، می توانید محیطی امن در خانه خود ایجاد کرده و نحوه برخورد فرزندتان با حیوان خانگی خود را مشاهده کنید. 

آخرین موضوعی که باید به آن توجه کنید بهداشت است. آموزش شستن دست ها پس از غذا دادن به حیوان خانگی یا تمیز کردن جعبه زباله به فرزند شما کمک می کند تا انتقال باکتری ها و میکروب ها محدود شود.

 مراقبت از حیوان خانگی همچنین ویژگی های مهمی مانند مسئولیت پذیری ، شفقت و احترام را پرورش می دهد. این مهارت های جدید در طول زندگی فرزندان شما ارزشمند خواهد بود و به ایجاد عادات خوب برای مراقبت از حیوانات خانگی کمک می کند.

به این وب سایت رای دهید