شرایط و قوانین

سامانه دامپزشک با تجمیع ایده های تعدادی از دامپزشکان متخصص و متعهد کشور شکل گرفته است. این سامانه متعلق به هیچ دامپزشک ، گروه دامپزشکی ، سازمان و یا ارگان خاصی نبوده و به صورت غیرانتفاعی اداره میگردد.

سامانه "دامپزشک" تلاش خواهد نمود تا با ایجاد بستری مدرن ، ارتباط میان دامپزشکان و کاربران را تسهیل نموده و در زمان و هزینه های جاری صرف جویی نماید.

کلیه اصول و رویه‏‌های مشاوره آنلاین سامانه "دامپزشک" منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و کاربر نیز موظف به رعایت قوانین فوق میباشد.

شرایط و ضوابط ، دقیقا به قوانین و مقررات بهره گیری از خدمات این سامانه اشاره دارد و در صورتی که هریک از کاربران با بخش یا بخش هایی از این قوانین موافق نیستند ، می بایست این سامانه را ترک نمایند. از سویی ، کاربران با ثبت نام در این سامانه و همچنین طی هر بار استفاده از این خدمات ، شرایط و قوانین حاضر را می پذیرند و گواهی می دهند که این قوانین را با دقت مطالعه کرده و شرایط و معانی آن را دریافته اند. این شرایط و قوانین در طول زمان تغییر خواهند کرد.با این حال ، کاربران با تداوم بهره گیری از خدمات این سامانه ، پذیرفته اند که به تغییرات فوق نیز واقف هستند. این قوانین به صورت مداوم در سامانه "دامپزشک" موجود میباشند.

کاربران با عضویت در سامانه "دامپزشک" و استفاده از آن ، قصد و اراده خود را نسبت به پذیرش انعقاد هرگونه اقدام و عمل حقوقی از جمله عقود و معاملات از راه دور و از طریق سامانۀ رایانه‌ای و الکترونیکی اعلام می‌کنند.

توجه داشته باشید که سامانه "دامپزشک" تنها یک بستر مشاوره اینترنتی و ابزاری مکمل جهت افزایش کیفیت خدمات دامپزشکی می باشد و هرگز نبایستی به عنوان جایگزینی برای مراجعه حضوری به کلینیک های مجاز مورد استفاده قرار گیرد. در واقع، توصیه های دامپزشکان در این سامانه ، ممکن است با توصیه های ویزیت های حضوری متفاوت باشد. از این رو، این رویه ، به منزله راه حل قطعی نیست.

گروه دامپزشکان این سامانه ، دارای شماره نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران میباشند. ارزیابی این دامپزشکان توسط کارشناسان سامانه صورت پذیرفته و فعالیت این متخصصین تنها پس از اطمینان از صحت مدارک ارائه شده محقق می گردد. با این حال ، سامانه "دامپزشک" هیچگونه مسئولیتی را در خصوص آموزش ها و میزان مهارت های مختلف دامپزشکان به عهده نخواهد داشت.

خدمات ارائه شده در سامانه "دامپزشک" متعلق به این سامانه نبوده و تنها ، نگهداری ، پایایی و توسعه و تسهیل این روند توسط تیم فنی مدیریت میشود. در واقع ، کلیه دامپزشکان و ارائه دهندگان خدمات ، مستقل از سامانه "دامپزشک" بوده و از این خدمات به عنوان روشی جهت ارتباط آسان تر با شما استفاده می نمایند.

از آنجائی که تمام مکالمات تلفنی و متنی شما با دامپزشکان کاملا محرمانه خواهد بود ، سامانه "دامپزشک" مسئولیتی در قبال توصیه های حرفه ای، تجویز، ارجاع و … که از طرف دامپزشکان یا خدمات دهندگان ارائه می گردند نخواهد داشت.

کاربران سامانه "دامپزشک" شخصا مسئول انتخاب متخصصین میباشند و از این رو ، همانند ویزیت های حضوری ، شما مسئولیت تمامی ریسک های احتمالی را با آغاز بهره گیری از این سامانه پذیرفته اید.

به منظور استفاده از خدمات سامانه "دامپزشک" هر کاربر اعم از حقیقی یا حقوقی بایستی نسبت به ثبت نام در این سامانه اقدام نماید. توجه داشته باشید که تنها اشخاصی با سن بیش از 18 سال که اهلیت قانونی دارند اجازه بهره گیری از خدمات این سامانه را دارند.

در واقع ، سامانه دامپزشک ، تامین کنندگان محتوا و پشتیبانان فنی آن پس از پذیرش قوانین استفاده از این سامانه ، مجوز استفاده محدود، انحصاری و غیرقابل انتقال به غیر را به شما اهدا خواهند کرد. هیچ یک از کاربران و سرویس گیرندگان این سامانه ، امکان استفاده عمومی و تجاری از این سامانه را نخواهند داشت.

هر یک از کاربران حقیقی و یا حقوقی ، با ثبت نام در این سامانه ، صحت کلیه اطلاعات درج شده توسط ایشان را می پذیرند. در صورت اثبات خلاف در اطلاعات فوق ، سامانه "دامپزشک" هیچ مسئولیتی را در خصوص مشکلات مرتبط با عدم اعتبار اطلاعات نخواهد پذیرفت.

هر شخصی مجاز به افتتاح یک حساب کاربری در این سامانه میباشد. سامانه "دامپزشک" در مواردی که حساب های کاربری متعدد متعلق به یک فرد را شناسایی نماید،مجاز به لغو تمامی حساب های کاربری فوق خواهد بود و به لحاظ حقوقی ، مسئولیت تمامی فعالیت هایی که از طریق یک حساب کاربری در سامانه "دامپزشک" صورت می پذیرد با صاحب حقیقی یا حقوقی آن خواهد بود.

استفاده از تصاویر مربوط به دامپزشکان به عنوان تصویر کاربر ممنوع می باشد و موجب لغو عضویت کاربر می گردد.

کلیه کاربران موظف به دارا بودن اینترنت با سرعت مناسب میباشند و هرگونه اختلال در وضعیت تماس آنها که مرتبط با سرعت اینترنت باشد ، خارج از تعهدات سامانه "دامپزشک" خواهد بود.

از آنجائی که دامپزشکان و مشاوران سامانه برنامه کاری خود را متناسب با قرارهای رزو شده تنظیم می کنند ، امکان کنسل کردن مشاوره های تلفنی و یا حضوری ، ممکن نخواهد بود. با این حال ، در صورتی که قرار ویزیت توسط دامپزشکان و مشاوران کنسل شوند ، تمامی مبلغ پرداختی توسط شما به کیف پول حساب کاربری شما واریز خواهد شد.

سامانه "دامپزشک" تلاش خواهد نمود تا هرگونه معضل و مشکل پدید آمده در ارائه خدمات را مرتفع نماید. حل و فصل این مشکلات نیازمند ارتباط کاربران با دپارتمان های پشتیبانی این سامانه خواهد بود.

در مواقعی که به علت بروز هر گونه رویداد خارج از کنترل همانند بلایای طبیعی، جنگ، تهاجم، عدم کارکرد شبکه های عمومی ، تروریسم، اختلالات الکتریکی، زلزله و سیل، اختلالات مدنی، اعتصابات ،آتش سوزیها و سایر فجایعی از این دست ، سبب نقض تعهدات سامانه دامپزشک شود ، هیچ مسئولیتی متوجه سامانه "دامپزشک" نخواهد بود و کلیه خدمات ، پس از رفع موانع از سر گرفته خواهند شد.

به این وب سایت رای دهید