سفر با حیوان خانگی خود

سفر با حیوان خانگی خود

0 دیدگاه 9 مرداد 1400 چاپ خبر بازدید: 428
سفر با حیوان خانگی خود
به گفته کارشناسان، در ایالات متحده قوانینی برای حمل حیوانات خانگی در طول پرواز آمده است که دیگر نیازی به تنها ماندن حیوان در خانه و نگرانی و استرس برای صاحب حیوان خانگی نباشد.

به گزارش پایگاه خبری "دامپزشک"، خطوط هوایی ایالات متحده دو گزینه را برای حمل حیوان خانگی ارائه می دهند : "در کابین مسافر یا در زیر صندوق بار، شما می توانید یک گربه یا یک سگ کوچک، عموماً کمتر از 25 پوند را با خود حمل کنید که زیر صندلی روبروی شما قرار می گیرد."

اگر سگ بزرگتری دارید ، تنها انتخاب شما این است که آنها را در جعبه ای در محفظه بار حمل کنید. اگر حیوان خانگی شما به حامل عادت کند ، در روز سفر اضطراب کمتری خواهد داشت. همچنین، درست قبل از سفر، ناخن های حیوان را کوتاه کنید تا در حامل گیر نکنند.

 

دکتر زاک پیلوسوف می گوید: "اکثر حیوانات خانگی مشکلی برای پرواز نخواهند داشت به جز مواردی که دارای براکسیفال هستند." اینها نژادها سرخ پوست هستند، از جمله ماستیف، بوکسور و بولداگ.

او می گوید: "این نژادها معمولاً دارای برخی مشکلات تنفسی می باشند که ارتفاعات بیشتر، آن را تشدید می کند. چه در محموله و چه در کابین با شما ، محیط ناآشنا و صداهای مسافرت هوایی در بیشتر حیوانات خانگی نگران کننده است."

به این وب سایت رای دهید