غذای حیوانات خانگی

غذای حیوانات خانگی

0 دیدگاه 25 مرداد 1400 چاپ خبر بازدید: 165
غذای حیوانات خانگی
طبق پیش بینی های بارکلیز ، بازار جایگزین های گوشت، از جمله گوشت بدون آلودگی ، طی دهه آینده به 140 میلیارد دلار یا حدود 10 درصد از صنعت گوشت جهانی 1.4 تریلیون دلاری می رسد. جاشوآ ارت در تلاش است غذاهایی برای حیوانات خانگی تهیه کند که از رژیم غذایی اجدادی گربه ها و سگ ها استفاده کنند ، اما نیازی به کشتار حیوانات یا پرورش آنها در محیط صنعتی ندارند.

به گزارش پایگاه خبری "دامپزشک"، فالکونر توضیح داد که محصولات با بافت موش ساخته شده از سلول های بنیادی در یک درجه بیوراکتور غذایی روی محیط وگان ساخته شده است. هیچ موشی برای تهیه این ناهنجاری ها کشته نشد. اما دانشمندان مجبور شدند برای شروع ، سلول هایی را از گوش موش های اهدا کننده بردارند. این فرایند شامل قرار دادن موش تحت بیهوشی خفیف در حالی که گوش آنها سوراخ شده بود. از این گذشته ، گربه ها گوشتخوار و سگ ها همه چیز خوار در طبیعت هستند. 

علاوه بر این، محققان دانشگاه آکسفورد خاطرنشان کردند: هنوز مشخص نیست که ردپای انتشار سیستم های تولیدی واقعی چگونه خواهد بود. در عین حال، پیشرفت های فناوری حیوانات وعده می دهد که صنعت گوشت سنتی را سالم تر و پایدارتر می کند. با این حال، سرمایه گذاران خطرپذیر از فرصت استفاده کرده و صنعت سنتی را مختل کرده اند و امیدوارم که تأثیرات منفی زیست محیطی مصرف جهانی گوشت را کاهش دهند.

بسیاری دیگر از تولیدات گوشتی بدون آلودگی برای کمک به رشد و تکثیر سلول های حیوانی، برای محصولات خود از سرم گاوی که از خون حیوانات گرفته شده است، استفاده می کنند.

به این وب سایت رای دهید