ویتامین های مهم برای گربه های سالمند

ویتامین های مهم برای گربه های سالمند

0 دیدگاه 31 مرداد 1400 چاپ خبر بازدید: 337
ویتامین های مهم برای گربه های سالمند
با افزایش سن گربه ها ، آنها به مواد مغذی بیشتری نیاز دارند که صاحبانشان می توانند از طریق مکمل های غذایی این نیازها را تأمین کنند.

به گزارش پایگاه خبری "دامپزشک"، به گفته Pet Basics ، گربه ها به پروتئین بیشتری نسبت به سگ ها نیاز دارند. آنها همچنین وعده های غذایی مکرر و کوچک در طول روز را دوست دارند. با تغذیه مطلوب و مراقبت دامپزشکی منظم ، گربه ها عمر طولانی تری خواهند داشت. علائم پیری در گربه ها شامل تغییر در تحرک ، کاهش سطح فعالیت و رفتارهای اجتماعی و اکتشافی است.

 

Pet Basics گفت: "بسیاری از این تغییرات در معاینات دامپزشکی به ندرت مشاهده می شود، اما می تواند سرنخ های مهمی در تعیین خشن یا بد بودن گربه پیر باشد. آنتی اکسیدان ها برای حمایت از عملکردهای طبیعی بدن در گربه های پیر و از بین بردن رادیکال های آزاد مضر ،مورد استفاده قرار می کیرند.

گلوکوزامین ، از ساختار و عملکرد مفاصل گربه های مسن حمایت می کنند. مکمل های اسید چرب و امگا 3 در کنار دیگر مزایا برای سلامتی ، به رفع سفتی و خشکی مفصل کمک می کنند. پروبیوتیک ها و پری بیوتیک ها به حفظ تعادل میکروبی سالم و هضم مناسب و سلامت روده در گربه های مسن کمک می کنند.

به این وب سایت رای دهید