ویتامین های مهم برای گربه های سالمند

ویتامین های مهم برای گربه های سالمند

0 دیدگاه 31 مرداد 1400 چاپ خبر بازدید: 151
ویتامین های مهم برای گربه های سالمند
با افزایش سن گربه ها ، آنها به مواد مغذی بیشتری نیاز دارند که صاحبانشان می توانند از طریق مکمل های غذایی این نیازها را تأمین کنند. روند پیری عدم تعادل ایجاد می کند که ممکن است به حمایت بیشتری نیاز داشته باشد. مکمل ها می توانند به رفع شکاف در برآوردن نیازهای روزانه گربه به شما کمک کنند.

به گزارش پایگاه خبری "دامپزشک"، به گفته Pet Basics ، گربه ها به پروتئین بیشتری نسبت به سگ ها نیاز دارند. آنها همچنین وعده های غذایی مکرر و کوچک در طول روز را دوست دارند. با تغذیه بهتر و مراقبت دامپزشکی بهتر ، گربه ها عمر طولانی تری دارند. علائم پیری در گربه ها شامل تغییر در تحرک ، مراقبت از خود یا نظافت ، سطح فعالیت و رفتارهای اجتماعی و اکتشافی است.

Pet Basics گفت: بسیاری از این تغییرات در معاینات دامپزشکی به ندرت مشاهده می شود، اما می تواند سرنخ های مهمی در تعیین سفت یا بد بودن گربه پیر باشد و از مکمل هایی که به حفظ تحرک مفاصل سالم کمک می کند، سود ببرد. آنتی اکسیدان ها برای حمایت از عملکردهای طبیعی بدن در گربه های پیر و از بین بردن رادیکال های آزاد مضر ، در نتیجه اثرات منفی بر بدن را کاهش می دهند.

گلوکوزامین ، صدف لب سبز و سولفات کندرویتین از ساختار و عملکرد مفاصل گربه های مسن حمایت می کنند. مکمل های اسید چرب امگا 3 در کنار دیگر مزایا برای سلامتی ، به رفع سفتی گاه گاه مفصل کمک می کند. پروبیوتیک ها و پری بیوتیک ها به حفظ تعادل میکروبی سالم و هضم مناسب و سلامت روده در گربه های مسن کمک می کنند.

به این وب سایت رای دهید