فرهنگ حیوانات خانگی در فرانسه

فرهنگ حیوانات خانگی در فرانسه

0 دیدگاه 8 شهریور 1400 چاپ خبر بازدید: 134
فرهنگ حیوانات خانگی در فرانسه
در کشور فرانسه مردم دوستدار حیوانات خانگی هستند و به رفاه آنها اهمیت زیادی می دهند.مراقبت دامپزشکی در این کشور بسیار بالا و بی عیب و نقص می باشد.

به گزارش پایگاه خبری "دامپزشک"، بر اساس تحقیقات انجام شده، کشور فرانسه در رابطه با نگهداری حیوانات خانگی ارقامی را نشان می دهد که در اینجا به چند مورد اشاره می کنیم.

این کشور 80 میلیون حیوان خانگی دارد. یعنی تقریباً از هر دو خانواده یک نفر گربه یا سگ دارد. به گفته انجمن پزشکان دامپزشکی آمریکا ، این رقم در ایالات متحده به دو سوم (68 درصد) که هر خانواده حداقل یک حیوان خانگی دارند نزدیکتر است. در هر صورت ، فرانسه و ایالات متحده در بین کشورهای دیگر جهان و صاحبان پرشور حیوانات خانگی قرار دارند. به گفته انجمن بیمه حیوانات خانگی Agria ، تعداد سگها،  کمی بیشتر از گربه ها و زنان بیشتر از مردان صاحبان حیوانات خانگی هستند.

بر اساس مطالعه بیمه گر ملی بهداشت حیوانات ، 87 درصد از گربه ها و 48 درصد از سگ ها عقیم شده اند. 40 درصد آنها هدیه کریسمس یا تولد حیوانات خانگی می دهند. در مجموع ، آنها سالانه 4 میلیارد یورو صرف می کنند. و به حیوانات خانگی خود غذاهای با کیفیت  می دهند. حدود 550 دانش آموز سالانه، هفت سال آموزش دامپزشکی را در یکی از چهار مدرسه ملی دامپزشکی آغاز می کنند.

در فرانسه ، به لطف منابع انجمن حمایت از حیوانات(SPA)، دموکراتیزه شدن مراقبت از حیوانات خانگی فرانسوی وجود دارد. کلینیک ها برای افراد کم درآمد ویزیت بسیار ارزان دامپزشکی ارائه می دهند. به طوری که حتی افراد بی خانمان می توانند به راحتی به مراقبت های دامپزشکی به صورت رایگان یا با قیمتی که بسته به درآمدشان استطاعت می کند ، دسترسی پیدا کنند. در همین حال ، انجمن ، Gamelles Pleines جیره هفتگی غذای حیوانات را بین بی خانمان ها توزیع می کند.

و در آخر کمپین های سالیانه SPA  همراه با کمپین های آموزشی و آگاهی دائمی به بهبود وضعیت کمک می کنند.

به این وب سایت رای دهید