چرا مراقبت های دامپزشکی گران است؟

چرا مراقبت های دامپزشکی گران است؟

0 دیدگاه 16 شهریور 1400 چاپ خبر بازدید: 433
چرا مراقبت های دامپزشکی گران است؟
بر اساس اعلام انجمن محصولات حیوانات خانگی آمریکا ، هزینه مراقبت های دامپزشکی به طور پیوسته در حال افزایش است ، در حالیکه مصرف کنندگان ایالات متحده امسال 32.3 میلیارد دلار برای مراقبت های دامپزشکی و خرید محصولات هزینه می کنند.

به گزارش پایگاه خبری "دامپزشک"، دکتر مارک روساتی گفت : "هزینه مراقبت های دامپزشکی به دلیل افزایش قیمت داروها و محصولات دارویی افزایش یافته است. افزایش هزینه ها نه تنها مصارف دامپزشکی بیشتر را نشان می دهد ، بلکه عوامل مختلفی ، از جمله افزایش جمعیت حیوانات خانگی و طول عمر بیشتر حیوانات خانگی، که به معنی مراقبت بیشتر دامپزشکی می باشد را شامل می شود."

 

دامپزشکان همچنین باید دارو و مواد پزشکی را بدون بازپرداخت بپردازند ، بنابراین چاره ای جز افزایش قیمت  ندارند.

دامپزشکان کلینیسین هیچگونه انعطافی نسبت به هزینه های خود ندارند و قیمت آنها بیشتر از کسانی است که در یک مرکز مستقل هستند.

کلینتون نیل ، استادیار در دانشکده دامپزشکی دانشگاه کرنل ، می گوید مراقبت های دامپزشکی در کلان شهرهای اروپا ارزان تر از کلان شهرهای ایالات متحده است و این تفاوت می تواند به شرایط بیمه مربوط باشد. به گفته نیل ، حدود 2 تا 3 درصد از خانواده های دارای حیوانات خانگی در ایالات متحده بیمه حیوانات خانگی دارند ، در حالی که در اروپا 25 درصد از آنها بیمه هستند.

به این وب سایت رای دهید