افراد مسن و سگ ها

افراد مسن و سگ ها

0 دیدگاه 17 شهریور 1400 چاپ خبر بازدید: 125
 افراد مسن و سگ ها
سگها در همه اشکال و اندازه ها وجود دارند. این یک واقعیت شناخته شده است که نژادهایی، برای افراد با هر نوع شخصیت و سنی وجود دارد.

به گزارش پایگاه خبر ی"دامپزشک"، محققان می گویند، یک سگ برای کاهش فشار خون بالا ، استرس و راهی برای بهبود سطح فعالیت بسیار مفید است، اما نمی تواند پس از یک روز طولانی کار ، نوازش را به شما نشان دهد. عشق بی قید و شرطی که یک سگ به هر خانه وارد می کند نمی تواند با چیز دیگری جایگزین شود، و هنگام تحقیق درباره آوردن سگ به خانه حتی ممکن است از برخی مزایای پیش بینی نشده نژادهای خاص شگفت زده شوید. مهمترین ملاحظات قبل از آوردن حیوان خانگی به خانه میزان ورزش مورد نیاز او است ، خواه نژاد آرام باشد یا بیش فعال، و آیا شما در وضعیت مالی هستید که بتوانید در دراز مدت از آن حمایت کنید. اگر در نیمه دوم زندگی خود هستید 20 نژاد از سگ ها وجود دارند که گزینه مناسبی برای سنین بالا می باشد که شامل: شی تزو، دالماسی، بیگل، پاگ، بوردر کولی، نژادهای مختلط، یورکشایر تریر، بولداگ فرانسوی، چوپان استرالیایی، ولزی کورگی پمبروک، پودل، روتوایلر، لهاسا آپسو، اسپانیل ژاپنی، تازی ایتالیایی،ستر ایرلندی... می باشد.

این سگ ها برای افراد مسن بسیار مناسب می باشند. زیرا آنها تمایل به داشتن شخصیتی وفادار و دارای طبیعت نرم دارند. آنها نیازی به فعالیت زیاد ندارند و برای چرت زدن در اواخر شب جلوی تلویزیون عالی هستند. تعداد کمی از مردم می دانند که این سگ ها به دلیل توانایی های محافظتی خود مشهور هستند ، این سگ ها با محیط خود سازگار هستند ، بنابراین حتی اگر در یک فضای کوچک هستید ، آنها با سهولت نسبی با محیط اطراف خود سازگار می شوند.

به این وب سایت رای دهید