دامپزشک آنلاین

دامپزشک آنلاین

0 دیدگاه 18 شهریور 1400 چاپ خبر بازدید: 127
دامپزشک آنلاین
ارائه دهنده جهانی CPD دامپزشکی Improve International یک برنامه آنلاین مجوز کارشناسی ارشد (PgC) برای پزشکی و جراحی اورژانس (EMS) را راه اندازی کرده است تا دانش و اطمینان لازم را برای دامپزشکان برای مقابله با شرایط اضطراری فراهم کند.

به گزارش پایگاه خبری "دامپزشک"، این برنامه همچنین یک جلسه آزمایشی رایگان "جلسه باز" را در مورد سونوگرافی در روز چهارشنبه 22 سپتامبر ارائه می دهد. همانند دیگر برنامه های آموزشی آنلاین Improve International ، ماژول ها دارای طیف وسیعی از تکنیک های یادگیری با کیفیت بالا ، از جمله درس های آنلاین تعاملی ، پشتیبانی از یادداشت برداری و فیلم ، آزمونها و تالار گفتمان تخصصی هستند که همه در یک برنامه یادگیری آنلاین برجسته جهانی میزبانی می شوند. پلت فرم مدیریت در این برنامه گواهینامه مدولار مفصل جانشین ایده آل برای دامپزشکانی است که برنامه بهبود سریع اورژانس و مراقبت های بحرانی Improve International را به پایان رسانده اند. کلاسها شایستگی های اصلی تدریس شده در طول برنامه تسریع شده را توسعه می دهند و دامپزشکان را قادر می سازد تا به ارائه دهندگانی مطمئن برای مراقبت های اضطراری بیماران خود تبدیل شوند.

دکتر Ludivine Boiron گفت: "برخورد با شرایط اضطراری می تواند دامپزشکان را بترساند زیرا اغلب با ناشناخته ها سروکار دارند ، و در عین حال با این واقعیت روبرو هستند که انتخاب آنها در لحظه می تواند برای زندگی بیماران به معنی تفاوت بین مرگ و زندگی باشد. ما این برنامه را با همکاری متخصصان در این زمینه تدوین کردیم تا به نمایندگان اعتماد و مهارت لازم برای اتخاذ "طرز فکر ضروری" و برخورد مطمئن با این موارد ضروری را بدهیم. "

دکتر شارلوت فرانس ، سرپرست برنامه درسی و کیفیت و مدیر کشور انگلستان برای بهبود بین المللی ، افزود: "ساختار این برنامه سطح جدیدی از دسترسی و راحتی را به نمایندگان ما ارائه می دهد و در عین حال ویژگی های منحصر به فردی مانند فرصت به اشتراک گذاری دانش خود را با همکاران از سراسر جهان ارائه می دهد.

برای معرفی برنامه ، Improve International یک جلسه آزمایشی CPD رایگان برگزار می کند که در آن دکتر بویرون در مورد سونوگرافی مراقبت هایی که می تواند انقلابی در مراقبت های اورژانسی بیمار ایجاد کند ، بحث می کند. جلسه باز همچنین تجربه یادگیری بهبود بین المللی را که توسط متخصصان آموزش دیجیتال توسعه یافته است ، به نمایش می گذارد.

برنامه EMS کامل ارائه شدهRACE برای تأیید نیز می تواند به عنوان یک دوره حضوری تکمیل شود. این راه را برای مدارک تحصیلی فراهم می کند - گواهی پزشک عمومی (GPCert) از ISVPS و گواهی کارشناسی ارشد (PgC) از دانشگاه هارپر آدامز. کسب یک PgC نمایندگان را قادر می سازد تا در مورد موضوع RCVS for Advanced Practitioner درخواست کنند.

علاوه بر EMS ، Improve International برنامه های PgC آنلاین زیر را ارائه می دهد:

  • قلب و عروق
  • تمرین حیوانات عجیب و غریب
  • تمرین گربه
  • چشم پزشکی
  • داروی حیوانات کوچک
  • جراحی حیوانات کوچک
به این وب سایت رای دهید