ویزیت دامپزشک: با توجه به اتانازی

ویزیت دامپزشک: با توجه به اتانازی

0 دیدگاه 23 شهریور 1400 چاپ خبر بازدید: 267
ویزیت دامپزشک: با توجه به اتانازی
حرکت در تصمیم دشوار برای پایان دادن به زندگی یک حیوان خانگی.

به گزارش پایگاه خبری "دامپزشک"، یکی از سخت ترین کارهایی که دامپزشکان با آن سروکار دارند ، کمک به صاحبان در تصمیم گیری اتانازی است. نزدیکترین موارد زمانی است که یک حیوان به وضوح دارای بیماری غیرقابل درمان یا آسیب شدید است، که باعث رنجش او می شود و نمی توان حیوان را درمان کرد. این موارد دامپزشک ناراحت است اما خوشحال که می تواند به حیوانات کمک کند تا در آرامش زندگی او تمام شود.

 در مورد حیوانی که به شدت بیمار است و احتمالاً می توان او را درمان کرد ، اما پیش آگاهی آن ضعیف است و یا صاحبان آن نمی توانند درمان لازم اما گران را بپردازند ، چطور؟ دامپزشکان از تمام مهارت ها و تجربیات، برای کمک به مالکان برای مدیریت این شرایط استفاده می کنند.

سگهای پیر و گربه هایی که بی اختیاری ادرار دارند، در همه جا ادرار می کنند، و خانه بوی ادرار می دهد. دامپزشکان از تمام دانش پزشکی استفاده می کنند ، هر گونه راه حل ممکن را برای زنده نگه داشتن و نگهداری آن حیوان خانگی ارائه می دهیم. 

حالا ، باور کنید یا نه ، بعضی اوقات مردم به دلایلی مانند نقل مکان به آپارتمانی که نمی توانند سگ ببرند ، درخواست اتانازی می کنند.  یا یکی از اعضای خانواده مرده است و هیچ کس گربه هایی را که جا مانده اند نمی خواهد. همه اینها کاملاً قانونی است. مالکان حق دارند به هر دلیلی تقاضای اتانازی کنند ، از جمله اینکه دیگر حیوان را نمی خواهند.

با این حال ، اکثر دامپزشکان از انجام این کار خودداری می کنند و به چنین افرادی مشاوره می دهند، که به جای آنها اطلاعاتی در مورد پناهگاه ها و گروه های نجات ارائه می دهند.

به این وب سایت رای دهید