مشکلات رفتاری در سگ ها

مشکلات رفتاری در سگ ها

0 دیدگاه 24 شهریور 1400 چاپ خبر بازدید: 165
مشکلات رفتاری در سگ ها
مشکلات رفتاری در سگ ها باعث می شود که حرف صاحب خود را گوش ندهد و باعث آزرده شدن صاحبان شوند.

به گزارش پایگاه خبری "دامپزشک"، میتوان با یادگیری چند آموزش ساده در مورد مشکلات رفتاری سگ ها این موضوع را برای صاحبان و سگ ها برطرف کرد.

حفاری: سگ ها از کندن زمین و حفاری لذت می برند. برای متوقف کردن باید به آنها آموزش دهید. وقتی آنها را در حال کندن می بینید بگویید "نه". سپس با یک اسباب بازی حواس آنها را پرت کنید. و لی سرزنششان نکنید. اسباب بازی های مورد علاقه سگ تان را در گوشه های مختلف خانه دفن کنید تا آنها با گشتن و اصطلاح حفاری کردن آنها لذت ببرند.

جویدن :  جویدن در توله سگ ها ، مرسوم است. آنها دوست دارند همه چیز را بجوند، زیرا این کار آنها را آرام می کند. سگ ها ممکن است چیزی شبیه جوراب بخورند که می تواند روده آنها را مسدود کند. برای ترک این عادت به آنها اسباب بازی های جویدنی بدهید. اگر آنها را در حال جویدن چیزی که نباید میبینید ، جلوی آنها را  بگیرید و بگویید "نه" ، اسباب بازی را با یک اسباب بازی تأیید شده جایگزین کنید و هنگامی که آن را می جود ، او را تحسین کنید.

درخواست کردن: یک راه مطمئن برای جلوگیری از این کار وجود دارد: هرگز به سگ خود غذا از روی میز ندهید. می توانید آنها را در حالی که غذا می خورید از اتاق خارج کنید یا در جعبه آنها غذا بگذارید. یا به آنها بیاموزید که به مکان خاصی بروند و منتظر بمانند.

صدا زدن سگ و بی توجیهی او: همیشه وقتی سگ خود را به شما می رسانند ، او را تحسین کنید. این به آنها می آموزد که آمدن به سمت شما خوب است. به سگ خود بگویید"بیا" اگر فقط نام آنها را صدا کنید ممکن است آنها متوجه نشوند که شما چه می خواهید. اگر آنها نیامدند ، دنبال سگ خود نروید. هنگام دور شدن دوباره صدایش کنید. این ممکن است باعث شود آنها به دنبال شما بیایند.

کشیدن روی بند: به سگ خود یاد دهید تا با آرامش در کنار شما راه برود. هرگز اجازه ندهید آنها بند خود را بکشند ، وگرنه یاد خواهند گرفت که انجام این کار گاهی اوقات نتیجه می دهد بند را کوتاه اما سست نگه دارید. وقتی احساس می کنید سفت شده است بایستید. آنها می ایستند تا ببینند چرا حرکت نمی کنید. وقتی برگشتند به آنها پاداش دهید و به راه خود ادمه دهید. پس از چند روز ، آنها متوجه می شوند که کشیدن بند آنها را به جایی نمی رساند.

به این وب سایت رای دهید