میومیو بیش از حد گربه

میومیو بیش از حد گربه

0 دیدگاه 4 مهر 1400 چاپ خبر بازدید: 173
میومیو بیش از حد گربه
چرا گربه ها میومیو می کنند؟ دلایل آنها با تبدیل شدن از بچه گربه ها به گربه بالغ تغییر می کند. بچه گربه ها هنگام گرسنگی ، سرماخوردگی یا ترسیدن برای مادران خود میو میو می کنند . اما هنگامی که بزرگتر می شوند ، برای برقراری ارتباط با یکدیگر از صداهایی مثل: صدای جیغ زدن ، خش خش و غرغر استفاده می کنند.

به گزارش پایگاه خبری "دامپزشک"، میزان میو میو بر حسب نژاد و حتی گربه متفاوت است. به نظر می رسد برخی از گربه ها فقط دوست دارند صدای خودشان را بشنوند ، در حالی که برخی دیگر به نظر می رسد که می خواهند با صاحبان خود مکالمه کنند. اگر گربه شما کمی بیشتر از آنچه می خواهید صحبت می کند ، سعی کنید ابتدا علت را پیدا کنید.

چرا گربه من اینقدر میو میو می کند؟

گربه ها به دلایل زیادی از جدی گرفته تا جلب توجه میو میو می کنند. آنها عبارتند از:

بیماری. بسیاری از بیماری ها می توانند گرسنگی ، تشنگی یا درد را در گربه ایجاد کنند که همه آنها می تواند منجر به میو میوز بیش از حد شود. گربه ها همچنین می توانند دچار بیماری تیروئید یا کلیه بیش از حد فعال شوند که هر دو می تواند منجر به صداهای زیاد شود.

جلب توجه. علیرغم آنچه برخی از مردم فکر می کنند ، گربه ها تنهایی را خیلی دوست ندارند. گربه ها اغلب برای شروع بازی ، نوازش یا مجبور کردن شما با آنها صحبت می کنند.

گربه های پیر. درست مانند افراد دیگر، با افزایش سن ممکن است دچار نوعی آشفتگی ذهنی یا اختلال عملکرد شناختی شوند. آنها و اغلب بدون هیچ دلیل مشخصی به خصوص در شب میومیو می کنند.

گربه هایی که می خواهند زاد و ولد کنند. اگر گربه شما عقیم نشده یا عقیم نشده است ، پس صدای بیشتری خواهید شنید. ماده ها وقتی در گرما هستند و نرها وقتی بوی ماده را در گرما احساس می کنند ، جیغ می زنند. زندگی با هر دو می تواند دیوانه کننده باشد. عقیم سازی یا عقیم سازی حیوان خانگی شما از این امر جلوگیری می کند.

به این وب سایت رای دهید