رژیم غذایی سگ

رژیم غذایی سگ

0 دیدگاه 6 شهریور 1400 چاپ خبر بازدید: 121
رژیم غذایی سگ
ما می دانیم که غذا یکی از مهمترین بخش های زندگی سگ های ما است و غذایی که توسط دامپزشک توصیه می شود باید بهترین چیزی باشد که می توانیم برای حیوانات خانگی خود تهیه کنیم. محبوبیت غذاهای سگ "توصیه شده توسط دامپزشک" به طور مداوم در حال افزایش است.

به گزارش پایگاه خبری "دامپزشک"، محققین می گویند: بسیاری از صاحبان حیوان خانگی نمی دانند که غذای سگ توصیه شده توسط دامپزشک چیست. دلایل متعددی در حیوان وجود دارد که ممکن است احتیاج به رژیم غذایی دشته باشد تا در طول زندگی شاد و سالم بماند.

بسیاری از شرایط بهداشتی وجود دارد که ممکن است رژیم غذایی سگ توصیه شده توسط دامپزشک را ضروری سازد. برخی از این موارد شامل مشکلات دستگاه گوارش، مشکلات دندانپزشکی یا نیازهای متابولیکی مختلف است. به سگ هایی که مشکلات مربوط به دستگاه ادراری ، سنگ مثانه یا انسداد دارند ، ممکن است رژیم غذایی متفاوتی توصیه شود.

در صورت عدم دریافت مواد مغذی مورد نیاز بدن سگ، دامپزشکان غذاهای سگ را توصیه می کنند که دارای نسبت چربی، پروتئین، آب، کربوهیدرات، ویتامین ها و مواد معدنی است. که به بهترین وجه با نیازهای غذایی سگ شما مطابقت دارد. با بزرگ شدن و افزایش سن ، سگها به احتمال زیاد نیازهای غذایی متفاوتی خواهند داشت.

آلرژی، حساسیت به غذاهای خاص می تواند عواقب بدی برای سگ ها داشته باشد. استفراغ ، اسهال و خارش پوست همه علائم رایج حساسیت غذایی هستند. آلرژی ها همچنین می توانند باعث تغییرات جزئی مانند کاهش وزن ، بیش فعالی ، تنبلی یا پرخاشگری شوند.

به این وب سایت رای دهید