ایمن نگه داشتن حیوان خانگی

ایمن نگه داشتن حیوان خانگی

0 دیدگاه 6 شهریور 1400 چاپ خبر بازدید: 185
ایمن نگه داشتن حیوان خانگی
صاحبان حیوانات خانگی همیشه نگران سگ یا گربه خود وقتی در خانه تنها می ماند هستند.که مشکلی پیش نیاید و یا اتفاقی برایش نیفتد.

به گزارش پایگاه خبری "دامپزشک"، دامپزشکان 5 نکته را برای ایمن نگه داشتن حیوانات خانگی توصیه می کنند: یک کیت اضطراری بسته بندی کنید : داشتن یک "کیسه برو" از قبل بسته بندی شده برای حیوان خانگی شما می تواند در شرایط اضطراری بسیار مهم باشد. حتماً اسناد واکسیناسیون حیوان خانگی ، غذا و آب ، ارزش داروهای یک هفته ای سگ خود ، اسباب بازی ها یا پتوهای آشنا و یقه اضافی بردارید.

مکانی برای گذاشتن سگ داشته باشید: اگر دور از خانه هستید یا نمی توانید به حیوان خانگی خود برسید، یک مهد کودک، حیوان خانگی پیدا کنید که بتواند به حیوان خانگی شما برسد.

ریز تراشه حیوان خانگی: ریزتراشه ها به دامپزشکان اجازه می دهد تا حیوانات گم شده را برای تعیین هویت آنها شناسایی کنند. و با خیال راحت به خانه بازگردانده شوند. 

داشتن اطلاعات شناسایی مفید: اگر حیوان خانگی شما گم شده یا فرار کرده است، با دادن اطلاعاتی مانند عکس های اخیر ، ویژگی های رفتاری...، حیوان خانگی شما را شناسایی کرده و با خیال راحت به شما بازگرداننده می شود.

بازگشت حیوانات خانگی به خانه :هنگامیکه حیوان خانگی خود را به خانه خود بازگردانید ، اگر خانه شما بهم ریخته باشد این می تواند حیوان شما را منحرف کرده و به آن استرس وارد کند. او را با بند ببندید و با خیال راحت را به خانه برگردانید.

به این وب سایت رای دهید