رقابت در فرآوری گوشت و طیور

رقابت در فرآوری گوشت و طیور

0 دیدگاه 13 شهریور 1400 چاپ خبر بازدید: 149
 رقابت در فرآوری گوشت و طیور
در پی فرمان اجرایی نهم ژوئیه 2021 مبنی بر ارتقاء رقابت در اقتصاد آمریکا و همچنین قانون برنامه نجات آمریکا ، USDA تلاش های خود را برای ایجاد بخش متنوع تر فرآوری گوشت مضاعف می کند.

به گزارش پایگاه خبری "دامپزشک"،با توجه به نظرات NFU در حالی که این قانون شامل دستورالعمل هایی برای تأمین بودجه بازارهای متنوع تر است ، مسائل اساسی رقابت باید از طریق اجرای قانون Packers and Stockyards و قوانین ضد تراست مورد بررسی قرار گیرد.

 اظهارات راب لارو ، رئیس NFU ، بر ضرورت هدایت استراتژیک حمایت فدرال به منظور افزایش تاب آوری و تقویت رقابت در بخش پردازش گوشت و طیور تاکید کرد. راب لارو ، رئیس NFU نوشت ، این ایده برای چندین دهه اولویت اصلی اعضای ما بوده است ، از آنجا که NFU به دنبال این است که خانواده های مزرعه و جوامع آنها مورد احترام ، ارزش گذاری و برخورداری از رفاه اقتصادی و عدالت اجتماعی باشند ، ما مشتاقانه منتظریم همکاری با وزارت کشاورزی ایالات متحده USDA در این زمینه داشته باشیم.

این سرمایه گذاری ها جزء فرمان مهم اجرایی رئیس جمهور بایدن در زمینه رقابت هستند و گامی مهم در جهت دستیابی به یک زنجیره تامین متنوع و ایمن تر از مواد غذایی و اقتصاد کشاورزی است. هنگامی که COVID-19 اختلالاتی در بازارهای دام و عرضه مواد غذایی ما ایجاد کرد ، نیاز به ظرفیت پردازش اضافی و متنوع برای سیاست گذاران و عموم مردم آشکار شد. 

USDA باید به محیط بازار توجه داشته باشد تا بتواند موفقیت طولانی مدت خود را در تنوع بخشیدن به بازار تضمین کند ، زیرا تشخیص می دهد که تمرکز بخش فرآوری بر افراد تازه وارد صنعت گوشت، فشار زیادی وارد می کند.

USDA باید فروش تسهیلات جدید یا توسعه یافته به بزرگترین پردازنده ها را متوقف کند تا از تجمیع بیشتر جلوگیری کند به طور مشابه خرید این تسهیلات جدید توسط واحدهای تحت کنترل خارجی را ممنوع کند.

به این وب سایت رای دهید