چرا مراقبت از سلامتی حیوان خانگی گران است؟

چرا مراقبت از سلامتی حیوان خانگی گران است؟

0 دیدگاه 22 شهریور 1400 چاپ خبر بازدید: 156
چرا مراقبت از سلامتی حیوان خانگی گران است؟
مراقبت های دامپزشکی اغلب برای صاحبان حیوانات آسیب دیده یا بیمار بسیار گران تمام می شود. چگونه این صنعت گران شد؟

به گزارش پایگاه خبری "دامپزشک"، یک گروه تجاری تخمین می زند که تنها در سال جاری ، آمریکایی ها بیش از 30 میلیارد دلار برای مراقبت های دامپزشکی هزینه خواهند کرد. کارن لزلی مدیر اجرایی The Pet Fund یک موسسه غیرانتفاعی است که برای کسانی که توان مالی آن را ندارند ، مراقبت های دامپزشکی را ارائه می دهد. او می گوید: متاسفانه بیشتر کمک های ما برای درمان سرطان است.به عنوان مثال ، هنگامی که ما بیش از 20 سال پیش شروع کردیم ، 20 درصد از کل درخواست های ما برای درمان سرطان بود اکنون این رقم بیش از 60 درصد است و در حال افزایش است. و صورتحساب معمولی سرطان می تواند تا 10000 دلار افزایش یابد.

چند دلیل برای آن وجود دارد. یکی، افزایش نرخ درمان سرطان که نوع درمان آن گران است. دلیل دیگر این است که دامپزشکان به طور فزاینده ای تحت مالکیت شرکتی هستند. بنابراین هزینه مراقبت های دامپزشکی افزایش می یابد. از طرف دامپزشک، هزینه دارو و اجاره دفتر و تجهیزات افزایش یافته است. و برخلاف مراقبت های پزشکی انسانی، جایی که دولت برای برنامه هایی مانند Medicare به دولت بازپرداخت می شود ، هیچ بازپرداختی وجود ندارد.

یکی از مواردی که در مورد بیمه حیوانات خانگی مشکل است این است که برای هر شخص یا هر موقعیتی مناسب نیست. آنها لزوماً کل صورتحساب را بازپرداخت نمی کنند، در غیر این صورت بازپرداخت را با نرخ بسیار کمتری نسبت به هزینه ای که برای این روش یا درمان پرداخت کرده اید ، پرداخت می کنند. یکی از مشکلات دیگر این است که معمولاً بیمه حیوانات خانگی مستلزم پرداخت اولیه است.

بنابراین اگر قبض دامپزشکی 5000 دلاری دارید ، باید آمادگی داشته باشید تا بتوانید آن را از قبل پرداخت کنید. و یکی از مواردی که ما به شما توصیه می کنیم این است که باید آن متن را در مورد کارهایی که انجام می دهند و پوشش نمی دهند بخوانید.

یکی از مواردی که ما در مورد آن بسیار با صاحبان حیوانات خانگی صحبت می کنیم مراقبت های پیشگیرانه است که همیشه از این مشکل جلوگیری نمی کند. اما یکی از مواردی که ما در مورد آنها صحبت می کنیم اهمیت مراقبت منظم از دامپزشک در مواردی است که هیچ اتفاقی نمی افتد.

نکته دیگری که ما به آنها می گوییم این است که پیش بینی کنیم همه حیوانات نیاز به مراقبت دامپزشکی دارند. با وجود میزان بالایی از سرطان که برای سگ و گربه وجود دارد، شما به احتمال آماری که ممکن است مجبور شوید با آن مواجه شوید، نگاه می کنید. بنابراین ، مراقبت های پیشگیرانه مهم است.  اما همچنین باید بدانید که در قبال برخی از قبوض دامپزشکی پس انداز کنید. زیرا ممکن است هزینه هایی را برای شما داشته باشد که از آن بی خبر باشید.

به این وب سایت رای دهید