آنچه باید درباره خوکچه هندی بدانید

آنچه باید درباره خوکچه هندی بدانید

0 دیدگاه 12 مهر 1400 چاپ خبر بازدید: 183
آنچه باید درباره خوکچه هندی بدانید
خوکچه هندی جوندگانی هستند که دم ندارند اما خز آنها می تواند در بافت ها و رنگ های متنوعی وجود داشته باشد. آنها حیوانات خانگی کم نظم و آرامی هستند که فضای کمی را اشغال می کنند بنابراین حیوانات خانگی عالی برای کودکان و بزرگسالان هستند.

به گزارش پایگاه خبری "دامپزشک"، خوکچه هندی مانند هر حیوان خانگی دارای شرایط خاص تغذیه و مراقبت است كه برای كمك به آنها در طول عمر طولانی و سالم ضروری است. خوکچه هندی حیوانی بسیار اجتماعی است، سعی کنید همیشه یک جفت همجنس داشته باشید. اما گاهی اوقات برخی خوکچه های هندی با هم کنار نمی آیند.

خوکچه هندی به فضای زیادی احتیاج دارد و بیشتر قفس هایی که به عنوان قفس خوکچه هندی به فروش می رسند بسیار کوچک هستند ، مخصوصاً برای یک جفت از آنها.

خوکچه ها، اغلب در انتظار دریافت غذای مورد علاقه خود و یا زمانی که نیاز به توجه دارد صدای جیر جیر یا سوت خاصی را ایجاد می کند.

در حالی که خوکچه هندی ممکن است در ابتدا عصبی یا لوس باشد ، اما با رفتار ملایم و مداوم ، معمولاً خیلی راحت رام می شود.اما بعید نیست که آنها حتی در هنگام استرس گاز بگیرند. 

خوکچه هندی یکی از معدود حیواناتی است (انسان ها حیوان دیگری هستند) که نمی تواند ویتامین C خود را تولید کنند، بنابراین باید آن را از رژیم غذایی خود دریافت کند. انتخاب یک رژیم غذایی با کیفیت خوب و ارائه انواع غذاهای تازه و غذاهای غلات مهم است، اما بیشتر صاحبان آنها می خواهند به حیوانات خود مکمل ویتامین C بدهند. قرص ویتامین C به عنوان یک مکمل بهتر از افزودن ویتامین C به آب حیوان خانگی شما در نظر گرفته می شود.

خوکچه هندی شما تقریباً  کمتر از یک گربه یا سگ زندگی می کند. خوکچه هندی به طور متوسط ​​حدود پنج تا هفت سال زندگی می کند ، گاهی اوقات بیشتر ، بنابراین آماده ارائه مراقبت در دراز مدت باشید.

 

 

به این وب سایت رای دهید