بهترین تخت سگ، برای توله سگ شما

بهترین تخت سگ، برای توله سگ شما

0 دیدگاه 28 شهریور 1400 چاپ خبر بازدید: 112
 بهترین تخت سگ، برای توله سگ شما
آیا می دانید به طور متوسط سگ ها 12-14 ساعت در روز می خوابند؟ با داشتن چنین عادت خواب ، حتی اگر شب ها با شما در رختخواب چرت بزنند ، مهم است که آنها یک تخت اختصاصی نیز داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری "دامپزشک"، تخت سگ می تواند محل امنی برای توله سگ شما باشد که در مواقع نیاز به امنیت ، آسایش یا چرت راحت ، به آنجا برود. تختخواب همچنین می تواند به تسکین سگ در صورت احساس اضطراب یا فشار زیاد کمک کند. با تهیه بهترین تخت سگ برای توله سگ خود ، به آنها فضای اختصاصی برای فرار می دهید.

تخت های خنک کننده یا گرم شونده، برای سگ ها تخت های کنترل دما هستند که برای شرایط آب و هوایی ایده آل هستند. برای گرم کردن سگ شما اغلب باید تخت های گرم و پد های گرم کننده را به هم وصل کنید، اما تخت های مخصوص سگ های گرم کننده وجود دارد که ممکن است حیوان خانگی شما بخواهد در جایی دراز بکشد که نزدیک خروجی نیست. آنها همچنین می توانند برای سگهای مسن که مشکلات مفصلی یا آرتریت دارند با افزایش گردش خون مفید باشند. از طرف دیگر ، تخت های خنک کننده بدون برق هستند و می توانند افزودنی های خوبی برای محل خواب معمولی حیوان خانگی شما در ماه های گرم باشند.

تخت های سگ ارتوپدی، به گونه ای طراحی شده اند که بدن سگ شما را به طور مساوی پشتیبانی کرده و با ایجاد محدودیت در میزان فشار بر روی هر یک از مفاصل یا قسمت های بدن ، سگ شما را تسکین دهند.

تخت های بولستر، دارای لبه های برجسته ای هستند که می توانند محکم یا نرم باشند. آنها برای سگ هایی که ترجیح می دهند در مقابل چیزی چنگ بزنند یا تمایل دارند هنگام خوابیدن محکم جمع شوند ، ایده آل هستند.

تخت های سگ لوکس، راحتی را با یک کلاس عالی ارائه می دهند. آنها برای تناسب با دکوراسیون شما طراحی شده اند.

تخت خواب سرپوشیده، دارای هود یا روکش جزئی روی آنها می باشد. و یک نقطه گرم برای حیوان خانگی شما ایجاد می کنند که به غرایز طبیعی سگ شما توجه می کند.

تخت های مقاوم در برابر جویدن، با مواد تقویت شده ساخته شده اند تا در برابر نیاز توله سگ شما به جویدن ، مقاومت کنند.

تخت خواب سگ ها در همه اشکال و اندازه ها وجود دارد. هنگام تصمیم گیری در مورد تختخواب ، سن حیوان خانگی خود  (آب و هوای سردتر نیاز به تخت های گرمتر دارد) و ترجیحات خواب آنها را در نظر بگیرید. محل استراحت حیوان خانگی شما فقط باید با نیازهای او مطابقت داشته باشد.

برخی از عواملی که هنگام خرید تخت سگ باید در نظر بگیرید عبارتند از:

اندازه سگ شما، عادات خواب سگ شما، سگ شما کجا می خواهد بخوابد، سگ شما بزرگ شده، سگ شما دارد پیر می شود،...

به این وب سایت رای دهید