دنیای حیوانات

اخبار، مطالب و دانستنی های حوزه دامپزشکی

ویزیت عمومی حیوانات خانگی

ویزیت عمومی حیوانات خانگی

ویزیت عمومی حیوانات خانگی- ویزیت عمومی حیوانات خانگی چگونه است؟

شایع ترین بیماری های خرگوش

شایع ترین بیماری های خرگوش

خرگوش ها مانند دیگر حیوانات خانگی ، مستعد انواع مشکلات و بیماری ها هستند.

ایگوانا

ایگوانا

ایگوانا بومی آمریکای مرکزی و جنوبی ، یکی از محبوب ترین مارمولک های حیوان خانگی است .آنها نیاز به مراقبت بالایی دارند.

مشکلات دندان های همستر

مشکلات دندان های همستر

دندان های همستر می توانند مشکل ایجاد کنند. همسترها ، مانند دیگر حیوانات خانگی ، دارای نوع دندان هایی هستند که در طول زندگی خود به طور مداوم رشد می کنند. اگر همستر شما خود آنها را از بین نبرد ، ممکن است دوره ای، به اصلاح دندان نیاز داشته باشد.

انتخاب قفس همستر

انتخاب قفس همستر

قفس های زیادی برای همسترها موجود است اما هنگام انتخاب قفس برای همستر ، عوامل زیادی را باید در نظر گرفت. شما باید قفسی را انتخاب کنید که اندازه خوبی داشته باشد، ضد فرار و ایمن باشد. در نهایت تمیز کردن قفس راحت باشد.

سلام سگ به سگ

سلام سگ به سگ

مهم است که به سگهای خود بیاموزیم، سعی نکنند با سگهای دیگر که در طول پیاده روی می بینند درگیر شوند.

چگونه خانه خود را با حیوانات خانگی تمیز نگه دارید؟

چگونه خانه خود را با حیوانات خانگی تمیز نگه دارید؟

حیوانات خانگی ما دوست داشتنی هستند ، اما می توانند بوی بدی نیز داشته باشند و انگل هایی مانند کک و میکروب را حمل کنند .

آیا همستر حیوان خانگی مناسبی است؟

آیا همستر حیوان خانگی مناسبی است؟

هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه آیا همستر حیوان خانگی مناسب شما و خانواده شما است ، باید تعدادی از عوامل مهم را در نظر بگیرید . انواع مختلفی از همسترها وجود دارد و آنها بر اساس تنوع از نظر ویژگی و ظاهر متفاوت هستند.

همسترها چقدر می خوابند؟

همسترها چقدر می خوابند؟

همستر یک حیوان خانگی بسیار محبوب در قفس است و اغلب اولین حیوان خانگی است که یک کودک دارد ، اما چرخه خواب یک همستر چگونه بر صاحبان حیوانات خانگی تأثیر می گذارد؟علاوه بر این ، چرخه خواب همستر چگونه است؟

چگونه سگ خود را منتظر تربیت کنیم؟

چگونه سگ خود را منتظر تربیت کنیم؟

دستور "منتظر بمانید" به سگ ها می گوید که روی شما تمرکز کنند ، در جایی که هستند بمانند و تا زمانی که به آنها نگفته اید جلو نروند. این دستور به ویژه برای جلوگیری از بیرون کشیدن سگ در درب یا خارج از باکس مفید است.

چگونه سگ ناشنوا خود را تربیت کنیم؟

چگونه سگ ناشنوا خود را تربیت کنیم؟

اگر سگ شما ناشنوا باشد و قادر به شنیدن دستورات شما نباشد، می تواند آموزش ببیند تا از صاحب خود اطاعت کنند. البته این فرایند با آموزش سگ شنوا متفاوت است و چالش های خاص خود را دارد. آموزش یک سگ ناشنوا نیاز به کمی صبر و حوصله بیشتر دارد ، اما این خارج از توانایی صاحبان سگ ها نیست.

آموزش دستور

آموزش دستور "نشستن" به سگ

آموزش نشستن به سگ می تواند بسیار ساده باشد. "بنشین" یک دستور اساسی مهم برای آموزش سگ است که هر سگ باید آن را بداند.

"سامانه دامپزشک"

آغاز به کار رسمی "سامانه دامپزشک"، نخستین پلتفرم الکترونیکی جامع دامپزشکی ایران

آموزش ساکت کردن سگ

آموزش ساکت کردن سگ

آموزش سگ به "صحبت کردن" یا پارس کردن به دستور ، می تواند سرگرم کننده و مفید باشد. در حالی که پارس کردن بیش از حد می تواند یک مشکل بزرگ باشد ، آموزش دستورات صحبت و آرام با فداکاری و ثبات می تواند هم غریزه طبیعی سگ شما را تیز کند و هم به شما این امکان را بدهد که در مواقع ضروری از پارس سگ خود جلوگیری کنید. مربیان و صاحبان مختلف سگها تکنیک های متفاوتی دارند ، اما روشهای اساسی که در زیر توضیح داده شده است برای بسیاری از سگ ها مفید است.

واکسیناسیون اسب

واکسیناسیون اسب

اگر اسب دارید ، به احتمال زیاد در مورد این که اسب شما چه واکسن هایی باید بزند اطلاعاتی دارید. آیا اسب خود را به نمایشگاه ها ، کلینیک ها ، جایی که او در کنار سایر اسب ها قرار گیرد می برید؟ آیا در آب و هوای خشک یا آب و هوای مرطوب زندگی می کنید؟ همه این سوالات و موارد دیگر به دامپزشک شما کمک می کند تا برنامه واکسن اسب شما را تهیه کند.

چرا سگ من بو می دهد؟

چرا سگ من بو می دهد؟

اغلب از دامپزشکان این سوال مطرح می شود که "چرا بوی بد سگ من می آید؟" مردم اغلب این مشکل شرم آور را به گردن خود می اندازند و تصور می کنند که به درستی از حیوانات خانگی خود مراقبت نمی کنند. در واقع ، دلایل متعددی وجود دارد که باعث می شود برخی از سگ ها بوی مشخصی داشته باشند.

چگونه پرندگان را نوازش کنیم؟

چگونه پرندگان را نوازش کنیم؟

پرنده شما باید عضوی از خانواده شما باشد و هر روز اوقاتی را با او بگذرانید ، اما این کار به معنای نگه داشتن و نوازش پرنده نیست. برخی از پرندگان دوست ندارند دست انسان روی آنها باشد.

هزینه دامپزشکی در تهران

هزینه دامپزشکی در تهران

هزینه دامپزشکی در تهران- هزینه دامپزشکی در تهران چقدر است؟

ویزیت آنلاین حیوانات خانگی

ویزیت آنلاین حیوانات خانگی

خدمات آنلاین مراقبت از حیوانات خانگی و دامپزشکی با ارائه دسترسی سریع به مشاوره و گزینه های درمانی از طریق مشاوره های ویدئویی، تماس های تلفنی و چت زنده، خلاءهای مراقبت های بهداشتی حیوان خانگی را پر می کند.

درمان حیوانات خانگی

درمان حیوانات خانگی

بسیاری از سگ های مسن دچار شرایط طولانی مدت می شوند که گاهی اوقات ممکن است به پرستاری خانگی نیاز داشته باشند. اگر دچار بیماری شدند برای درمان حیوانات خانگی خود، با دامپزشک خود صحبت کنید.

به این وب سایت رای دهید